1 Вересня — День знань

Сьогодні особливий день — Перше Вересня. Це день, коли розумієш, що літо остаточно закінчилося, а разом з ним і безтурботне життя. Розпочинається новий навчальний рік, сповнений злетів і падінь, різноманітних пригод і безумовно, плідної праці. Але все ж таки це свято, а яке ж свято без урочистостей? А отже, всі на лінійку!!! Лінійка — це своєрідне місце зустрічі школярів та їхніх вчителів. Як же приємно та цікаво побачити своїх однокласників, що подорослішали й неймовірно змінилися лише за три місяці канікул. З одного боку – море квітів і бантиків. Це першокласники та їхні батьки. Вони на такому святі вперше, тому їхні обличчя схвильовані та радісні водночас. Одразу пригадуєш свою найкращу в світі першу вчительку — Валентину Степанівну. А цього року в неї знову першачки. А як кумедно слухати віршики про школу в їхньому виконанні! Побажаємо їм легкого навчання та гарних оцінок. На протилежному боці — майбутні випускники. Ось кому доведеться серйозно попрацювати в цьому році. Але ж не хочеться думати про труднощі в такий день, тому вони теж усміхнені та гарні. За традицією, до нас на свято Першого дзвоника завітало багато гостей з подарунками для школи. Приємно було почути від директора, що ми навчаємося в одній з найкращих шкіл міста, адже всі наші випускники стали студентами престижних вузів України. Неочікуваним і ефектним був виступ представників школи самбо. А як же гарно співали дівчатка про нашу неньку Україну! І ось вона, кульмінація свята — перший дзвоник, що знову відкрив нам двері до країни Знань. А отже, в добру путь і хай нам усім щастить!

Слава Мамчуровський. 9-Б клас.