Міжнародний день рідного мови у ЗСШФМП № 12

Традиційно до Міжнародного дня рідного мови у ЗСШФМП № 12 проходять гучні заходи. Сьогодні, 21 лютого, учні 9-х класів із задоволенням брали участь у мовному квесті «Шляхами рідної мови». Вони активно виконували завдання на логічне й образне мислення, пам’ять, увагу, кмітливість та швидкість. Наприкінці заходи всі отримали заохочувальні призи.

Подібні заходи виховують культуру мовлення, любов до рідної мови, спонукають учнів цікавитися здобутками української мови.

Шкільні офіцери в гостях у 6-А ЗСШФМП №12

20.02.2019 р. в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції», метою якого є співробітництво загальноосвітніх навчальних закладів і Управлінь патрульної поліції Департаменту патрульної поліції, для учнів 6А класу ЗСШФМП №12 було проведено лекцію з метою профілактики булінгу. Шкільні офіцери поліції з правової точки зору пояснили значення слова «булінг», особливу увагу звернули на відповідальність за правопорушення та відповіли на запитання учнів. Лекція була цікава та інформативна.

Бесіди з учнями 7-х та 9-х класів з питань запобігання та протидії булінгу

20 лютого 2019 року співробітниками сектору ювенальної превенції ГУНП Національної поліції України в Чернігівській області та адміністрацією ЗСШФМП №12 було проведено профілактичні бесіди з учнями 7-х та 9-х класів з питань запобігання та протидії булінгу (цькування) в закладах освіти. Роз’яснено про негативні наслідки вживання спиртних напоїв та тютюнових виробів, а також попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення ними будь-яких протиправних дій.

Урок реквієм «Небесна сотня»

20.02.2019р. – Україна сумує!  Україна пам’ятає!

Пам’ятаємо мужність синів, які віддали своє життя за Незалежність, Свободу свого народу.

Учні і вчителі ЗСШФМП №12 провели урок-реквієм, присвячений роковинам Дня Героїв Небесної Сотні. Лунали вірші, пісні, читали листи воїнів АТО, згадали події під Крутами. Вшанували пам’ять хвилиною мовчання  загиблих наших учнів Шанського А., Чередніченко Д., Нешко І. На заході своїми спогадами поділилася волонтер, учасниця Майдану Лепявко Тетяна Миколаївна. А також діти приєдналися до всеукраїнської акції «Ангели пам’яті» на знак вшанування Героїв Небесної сотні. Учні виготовили янголяток – символ чистих душ синів і доньок України, які загинули, захищаючи свою Батьківщину.

Ми пам’ятаємо наших захисників!