Заняття з елементами тренінгу «#Стоп_булінг» у ЗСШФМП№12

26.02.2019 р. в ЗСШФМП№12 спільно з представником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Оліфіренко А.О. у рамках проекту «Я маю право!» було проведено заняття з елементами тренінгу «#Стоп_булінг» для учнів 5-х класів. Учні, переглядаючи цікаві відеоролики про булінг у школі та із закликом протидіяти проявам булінгу, активно та із задоволенням їх обговорювали. Під час ігрових вправ розглядали життєві ситуації випадків булінгу.

Інтелектуальна гра «Подорож у Всесвіт»

26 лютого дві команди учнів 10-х класів змагалися в інтелектуальні грі «Подорож у Всесвіт». Учні розв’язували ребуси, шукали відповіді як на складні та і на прості питання, грали у пантоміму, розшифровували анаграми.

Веб-квест «Загублені деталі»

В рамках тижня інформатики та економіки 26 лютого відбувся веб-квест «Загублені деталі» для учнів 8 класів. Використовуючи електронну пошту та Інтернет учням потрібно було виконати декілька завдань, а саме розшифрувати повідомлення, розв’язати ребус, розгадати загадку, визначити ключове слово в кросворді. Відповідями цих завдань були підказки про те,  що і де потрібно шукати. Першою знайшла загублену деталь команда 8-А класу.