Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в ЗСШФМП №12
Уся шкільна громада нашої школи бере активну участь у заходах до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. У початковій школі вчитель 4-А класу Деревянко О.М. провела інтегрований урок праці та основ здоров’я з теми «Зупинимо булінг теплом своїх долонь». Діти виготовляли долоньки з побажаннями, дарували один одному квітку добра, повторили правила товаришування. А на засіданні шкільного парламенту старшокласники спільно обговорили і створили «Кодекс правил шкільного парламенту». Також відбулася зустріч представника органу юстиції та лейтенанта ювенальної превенції з учнями середньої ланки. Урок-тренінг від соціального педагога Сенько К.Г. та педагога-організатора Головач Ю.В. на свіжому повітрі «#СТОПБУЛІНГ» не залишив учнів байдужими. Далі буде!..

Бактерії та віруси

Цього тижня в Інститут сільськогосподарської мікробіології та АПВ НААН м. Чернігів для учнів 4-а класу цікаво пройшов урок з теми ,,Бактерії та віруси» з природознавства. Діти із захопленням слухали пізнавальну розповідь кандидата біологічних наук Станіслав Дерев’янко (Stanislav Derevianko), який розказав про роботу науковців, показав бактерії і віруси за допомогою мікроскопу, ознайомив із лабораторним обладнанням для проведення досліджень. Учні побачили вирощену в пробірках картоплю, відвідали мікробіологічні бокси, дослідні ділянки, вегетаційні будиночки. Екскурсія була насичена корисною інформацією, яка стане у нагоді і в повсякденному житті. Із чудовими враженнями та емоціями учні готуються до нових відкриттів!