Учні 4-А класу на національно-патріотичному вихованні

З метою національно-патріотичного виховання учні 4-а класу з класоводом Ольга Деревянко відвідали театралізовану екскурсію Валом, яку провів знаменитий гід міста Ервін Міден. Упродовж заходу дітей супроводжували історичні постаті Мазепи, Глібова, монаха Онуфрія та Мотрі. Діти почули багато легенд, пов’язаних із історичним минулим нашого міста, познайомилися з культурною спадщиною нашого народу. Учні отримали багато вражень, цікавих знань і позитивних емоцій, зробили перший крок до вивчення історії.

The teachers of English in our primary school Bazilevska Nataliia Anatoliyivna and Shtupun Nataliia Viktorivna not only take 6-8 year-old kids to the world of exciting English but also implement bullying prevention at most of their lessons via different activities.Team and pairwork are effective not only for team building but for teaching young learners collaboration and communication.