Днями вихованці гуртка «Євроклуб» разом з керівником А.М. Прокурою відвідали Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин». З метою виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин раніше була організована та проведена акція «Ми відповідальні за тих, кого приручили». В результаті були зібрані кошти і корм для тварин, які перебувають на лікуванні у центрі. Ця допомога була передана керівництву центру, а діти мали змогу поспілкуватися з «чотирилапими» друзями.

Пам’ятаємо

До 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників керівник шкільного музею Товстоліс І.І. разом із учнівським активом Русланою Беркуновою та Вікторією Напалько провели виховний захід у 4-А класі, присвячений даній події.
Молодші школярі із цікавістю слухали розповіді дівчат про воєнні роки, брали участь у бесіді, обговорювали твори художньої літератури, присвячені ІІ світовій війні.
Впродовж тижня в шкільній бібліотеці працювала інформаційно-довідкова виставка, де читачі могли поглибити свої знання з цієї історичної події.
Також напередодні здобувачі освіти 11-А і 11-Б класів взяли участь у проекті «тюльпани пам’яті» (висадивши квіти у шкільному подвір’ї та біля меморіальних дошок загиблих героїв АТО).
Ми знаємо і пам’ятаємо!..