Вітаємо

Вітаємо переможців за підсумками I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019-2020 н.р. — учнів 11 класу, їхніх наукових керівників та вчителів,
Дар’ю Немкевич (захищала дослідницьку роботу у відділенні комп’ютерних наук, секція «технології програмування», науковий керівник — Покришень Д.А., учитель — Хрол Н.П), Георгія Гриця (захищав дослідницьку роботу у відділенні технічних наук, секція «електроніка та приладобудування», науковий керівник — Наумчик П.І., учитель Хроленко Н.Ф.) та Олену Чичкан ( захищала дослідницьку роботу у відділенні хімії та біології, секція «біологія людини», Васильченко А.В., учитель — Мірошник І.В.)
Пишаємося і бажаємо подальших перемог і здобутків!

Вітаємо команду учнів 7-А класу — переможців інтелектуально-розважальної гри #UNIORQUIZ! Лідери чудового проєкту продемонстрували свої знання та логіку, отримали нові знання, приємні знайомства, море позитиву, а також солодкий смак перемоги, призи та подарунки! Бажаємо подальших перемог! Дякуємо організаторам заходу!

Вітаємо команду учнів 7-А класу — переможців інтелектуально-розважальної гри #UNIORQUIZ! Лідери чудового проєкту продемонстрували свої знання та логіку, отримали нові знання, приємні знайомства, море позитиву, а також солодкий смак перемоги, призи та подарунки! Бажаємо подальших перемог! Дякуємо організаторам заходу!

Виховна година до Дня Соборності України в 8-Б класі стала справжнім святом, де лунала музика і вірші. Говорили про історичний факт злуки українського народу, його значення, про національну свідомість, людську гідність, відродження духовності. Організували виставку документально-публіцистичної літератури. Провели інтелектуально-патріотичну вікторину, яка пробудила в учнів інтерес до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу. Також утворили «Ланцюг єдності» за допомогою віршованих рядків. А головне, зрозуміли, що Соборність — це символ. Символ порозуміння між людьми і часточка надії й віри у майбутнє.

Плекаймо обдарованість змалку!

Із нетерпінням чекали учні 4-х класів математичну олімпіаду «Маленькі розумники», яку щороку, починаючи з першого класу, організовують класоводи. Протягом однієї години учні вирішували цікаві логічні задачі. Цьогорічними переможцями стали Лесун Карина (4-А кл.), Кветницький Тимофій (4-Г кл.), Степаненко Ростислав (4-Г кл.), Сирокваша Євгеній (4-В кл.), Парамонова Олександра (4-Б кл.). Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!