Тарілка здорового харчування

Для учнів 6-Б класу лікарем-ендокринологом І міської лікарні Мариною Левчук був проведений урок з теми «Тарілка здорового харчування» в рамках проєкту «Здорове харчування для дітей». Діти ознайомились із простими кроками до здорового раціону і самостійно за правилами «створили» кожен свою тарілку здорової їжі. Здорова дитина – здорова країна! Будьмо здорові!

Урок-реквієм «1932-1933. Пам’ятаємо»

Напередодні Дня вшанування пам’яті жерт Голодомору був проведений урок-реквієм «1932-1933. Пам’ятаємо» в 10-х класах вчителем історії Стариковою О.А. Діти підготували та презентували проєкти, які висвітлювали події тих страшних років.
Накопичення та поширення знань – крок до унеможливлення таких подій у майбутньому. Захист прав людини, гідності, демократичних цінностей неможливі без знань про минуле.

Знання та дотримання правил дорожнього руху

Знання та дотримання правил дорожнього руху для дітей так само важливі, як і оволодіння грамотою. Тому учні 1-А класу ЗСШФМП №12 разом з класоводом Чепурко В.С. в цікавій формі засвоюють необхідні знання. Дитячі ігри на дорожню тематику розвивають у юних пішоходів уважність та спостережливість.