Випускники та учні, що отримали дипломи конкурсу-захисту МАН України

Випускники та учні ЗСШФМП №12 м. Чернігова, які під час навчання в школі, отримали дипломи конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України

П. І. Б. Випускник якого року чи учень якого класу вчитель, тренер-науковий керівник Клас навч. рік в якому виборото диплом диплом якого ступеня на І етапі диплом якого ступеня на ІІ етапі диплом якого ступеня на ІІІ етапі предмет
Стельмах Андрій Володимирович 1998 Птуха О.В. 11 1997-1998 I II хімія
Трофимчук Сергій Андрійович 2001 вч. Тимошенко Н.М., тр. Чумаков В.А. 11 2000-2001 I II

 

хімія
Куліш Олексій Валерійович 2005 тр. Наровлянський о.І.,вч. Стригальова Н.В. 10

11

2003-2004

2004-2005

I

I

 

III

III

 

математика

математика

Мурашко Олександр Олександрович 2007 тр. Наровлянський О.І., вч. Бузакова О.М. 9

10

11

2004-2005

2005-2006

2006-2007

I

I

I

 

III

I

II

 

математика

математика

математика

Могильчак Катерина Юріївна 2005 тр. Леус Ю.В. 11 2004-2005 II

 

біологія
Наровлянський Євген Олександрович 2007 тр. Наровлянський О.І., вч. Бузакова О.М. 10

11

2005-2006

2006-2007

I

I

 

I

II

 

математика

математика

Денисюк Денис Сергійович 2009 тр. Наровлянський О.І., вч. Стригальова Н.В. 10 2007-2008 I III

 

математика
Лоєвець Андрій Володимирович 2009 тр. Наровлянський О.І., вч. Стригальова Н.В. 10

11

2007-2008

2008-2009

I

I

 

III

III

 

математика

математика

Печера Роман Сергійович 2009 тр. Наровлянський О.І., вч. Стригальова Н.В. 11 2008-2009 III математика
Надточій Роман Олександрович 2009 тр. Наровлянський О.І., вч. Продан Н.Л. 11 2008-2009 II III економіка
Зуєва Дарина Андріївна 2010 тр. Наровлянський О.І., вч. Продан Н.Л. 10 2008-2009 I економіка
Ведерников Максим Васильович 2010 тр. Наровлянський О.І., вч. Алійник Г.Л. 11 2009-2010 III математика
Перепелиця Роман Леонідович 2010 тр. Наровлянський О.І., вч. Продан Н.Л. 11 2009-2010 II I економіка
Лепявко Стефанія Сергіївна 2010 тр. Наровлянський О.І., вч. Гануссевич С.В. 11 2009-2010 III III прикладна математика
Зінзер Єгор 2012 тр. Наровлянський О.І. 10 2010-2011 III економіка
Палій Олена Андріївна 2012 тр. Наровлянський О.І. 10

11

2010-2011

2011-2012

II

I

 

II прикладна математика
Денькін Денис Геннадійович 2012 тр. Наровлянський О.І. 10

11

2010-2011

2011-2012

I

I

 

II математика
Дерев’янко Олександр уч. 8 кл. тр. Коломієць Л.П. 8 2010-2011 III екології та аграрних наук
Лещенко Владислав Вадимович 2013-2014 тр.Наровлянський О.І.

тр.Наровлянський О.І.

тр.Наровлянський О.І.

вч.Стригальова Н.В.

10

 

 

11

2012-2013

 

 

2013-2014

I
I
економіка

 

математика

Бурлака Богдан Іванович 2014 тр.Наровлянський О.І.

вч.Хроленко Н.Ф.

10 2013-2014 ІІ ІІІ математика
Мовлян Тетяна — 10 кл. 2015 вч.і  наук.кер.

Гірчак Н.Л.

10 2014-2015 ІІ економіка
Бурлака Богдан — 11 кл.. 2015 вч.і  наук.кер.

Наровлянський О.І.

11 2014-2015 І І  ІІ прикладна матем.
Заровська Анна — 10 кл. 2015 вч.і  наук.кер.

Наровлянський О.І.

10 2014-2015 ІІ ІІ прикладна матем.
Кошовець Євгеній — 10 кл. 2015 вч.і  наук.кер.

Наровлянський О.І.

10 2014-2015 ІІ І  ІІ математика
Журба Віталій — 11 кл. 2015 вч.і  наук.кер.

Наровлянський О.І.

11 2014-2015 ІІ математика, моделювання
Халеп Тарас — 10 кл. 2015 наук.кер. Ревко А.С. 10 2014-2015 ІІ  І електроніка

та приладобуд.

Миколюк Андрій — 10 кл. 2015 10 2014-2015 ІІ ІІІ експер.фізика