Яку глобальну проблему може розв’язати мій проєкт? Над цим 15–16 листопада в Києві міркували учасники Всеукраїнської наукової профільної школи МАН з підготовки до міжнародних конкурсів юних дослідників, учасником якої став учень 11 класу ЗСШФМП №12 Артем Копил.
На захід приїхали 22 старшокласники, які пройшли перший етап національного відбору для участі в Міжнародній конференції юних дослідників «ICYS-2020». Переможці наступних етапів будуть представляти Україну в Сербії.
Дводенний інтенсив розпочався з представлення наукових проєктів із напрямів, за якими відбувається «ICYS», – фізика, математика, інформатика й екологія. Учасники виступали англійською, відповідали на запитання та оцінювали роботи колег за критеріями, які склали самі. Молоді пощастило поспілкуватися з директором Інституту ботаніки НАНУ Сергієм Мосякіним, який прочитав лекцію з основ наукового методу. «Година з Метром» пролетіла як одна мить за цікавими фізичними ефектами і нестандартними задачами від національного координатора «ICYS», найкращого вчителя України за версією «Global Teacher Prizе Ukraine» Paul Pshenichka. Програма також містила тренінги та ігри із самопрезентації, ораторського мистецтва, психології, наукової англійської мови, креативного мислення.
Наш юний дослідник вивчає використання безгвинтового вітроенергетичного пристрою, який має значні переваги у порівнянні з сучасними вітряками.
Бажаємо Артему ввійти до складу української команди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *