Ярмарок

Уминулому році наша школа вирішила допомогти Менському зоопарку, взявши під опіку крокодила . Ми з дівчатами виявили ініціативу і вже другий рік поспіль збираємо гроші на його утримання. У цьому році 15 жовтня ми провели благодійний ярмарок, всі зібрані кошти підуть на їжу для Мар’яни ( ім’я крокодилиці ). Ярмарок вiдбувся успішно. Діти охоче допомагали нам, приносячи на продаж солодощi та різні вироби: картини, барвисті плетені браслети, статуетки з пластиліну і глини та багато іншого. Наш ярмарок відвідували як учні, так і вчителі та батьки. За один день нам вдалося продати все і назбирати майже повну суму, що потребується на утримання Мар’яни. Також наш ярмарок відвідали працівники телебачення, знявши невеликий репортаж. Ми й на далі плануємо опікуватися крокодилицею.

Вiка Гузiенко, 9-Б клас