Молодь за здоровий спосіб життя – 2012-2013 н.р.

„Здоров’я — це нічого, але все без здоров’я — ніщо». Такий афоризм дійшов до нас ще з давніх часів, і він не потребує коментарів.Здорова людина — це така людина, яка життєрадісно й охоче виконує обов’язки, покладені на неї життям, і повністю реалізує свої фізичні йрозумові здібності.

16 лютого 2013 року команда учнів старших класів ЗСШФМП №12 прийняла участь у традиційному конкурсі загальношкільних навчальних закладів «Молодь за здоровий спосіб життя» (міському етапі), що проходив на базі ЗНЗ№30. Під час виступу учні проявили навички та вміння справжніх театральних акторів, завоювали симпатії залу оригінальним виступом. Окрім театралізованого виступу учні цікаво продемонстрували презентацію спортивного життя школи.