Артеменко Дар’я (6-А)
6 місце Міський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
вчитель Волоха Г.М.
|
|
Пелих Анастасію (6-В)
2 місце Міський конкурс дитячого малюнка за творами Т.Г. Шевченка, техніка виконання — живопис
вчитель Зуєва Н.І.
|
|
Кузнєцова Анна (10-В)
1 місце Міський конкурс дитячого малюнка за творами Т.Г. Шевченка, техніка виконання — графіка
вчитель Зуєва Н.І. |
|
Кострикова Євгенія (5-А)
2 місце Міський конкурс “Молоді таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти народного жанру
вчитель Житнікова Л.В.
|
|
Хвіст Ганна (8-Б)
2 місце Міський конкурс “Молоді таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти народного жанру
вчитель Житнікова Л.В.
|
|
Скоробагатько Анастасія (10-В)
2 місце Міський конкурс “Молоді таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного жанру
вчитель Здрілько О.М.
|
|
Байдаленко Аліна (3-В)
3 місце Міський конкурс “Молоді таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного жанру
вчитель Здрілько О.М. |
|
Риженко Назарій (4-Б) 1 місце Міський огляд-конкурс “Молоді таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного жанру
вчитель Здрілько О.М. |
|
Мельник Максим (11-А)
3 місце Міський конкурс веб-дизайну серед учнівської молоді
вчитель Хрол Н.П.
|
|
Магула Станіслав (11-А)
1 місце Міський та обласний тур конкурсу есе «Я – європеєць», всеукраїнський тур — 2 місце
вчитель Ольховик В.І.,Петренко С.М.
|
|
Іллєнко Максим (11-А) Дроздов Богдан(11-А) Губко Петро (11-А) Пасячник Олена (11-А) Сухомлин Поліна (10-А) Барбаш Владислав (10-А)
3 місце ІV Міський дитячий інтелектуальний турнір з гри «Що? Де? Коли?»
вчитель Петренко С.М.
|
|
Пасячник Олена (11-А)Руських Єлизавета (11-А)
1 місце Міський та обласний етапи конкурсу «Молодь тестує якість», номінація — Непродовольчі товари, обласний етап
вчитель Гірчак Н Л.
|
|
Дроздов Богдан (11-А) Магула Станіслав (11-А) Ольховик Дмитро (11-А)
2 місце Міський етап конкурсу «Молодь тестує якість»,номінація — Послуги обласний етап-1 місце
вчитель Гірчак Н Л.
|
|
Бурлака Богдан (10-А)
міський етап — диплом І ступеняобласний етап — диплом ІІ ступеняІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УКРАЇНИ, секція «Математика», відділення математики — диплом ІІІ ступення
вчитель Наровлянський О.І. Хроленко Н.Ф.
|
|
Лещенко Владислав (11-А)
міський етап — диплом І ступеняобласний етап — диплом І ступеняІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УКРАЇНИ, секція «Математичне моделювання», відділення математики — диплом ІІІ ступення
вчитель Наровлянський О.І. Стригальова Н.В.
|
|
Заровська Анна (9-В)
міський етап — диплом І ступеняобласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УКРАЇНИ, секція «Прикладна математики», відділення математики — диплом І ступення
вчитель Наровлянський О.І. Ройтберг С.В.
|
|
Павленко Катерина (11-А)
міський етап — диплом І ступеняобласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УКРАЇНИ, секція «Мікро та макроекономіка», відділення економіки — диплом І ступення
вчитель Наровлянський О.І. Гірчак Н.Л.
|
|
Магула Станіслав (11-А)
міський етап — диплом І ступеняобласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УКРАЇНИ, секція «Астрономія та астрофізика», відділення фізики та астрономії — диплом ІІІ ступення
вчитель Богдан В.В. Іовенко О.О.
|
|
Мельник Максим (11-А)
міський етап — диплом І ступеняобласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УКРАЇНИ, секція «Інтернет-технології та веб-дизайн», відділення комп’ютерних наук — диплом ІІІ ступення
вчитель Городницький А.С. Хрол Н.П.
|
|
Дерев’янко Олександр (11-В)
міський етап — диплом І ступеняобласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УКРАЇНИ, секція «Загальна біологія», відділення хімії та біології — диплом ІІ ступення
вчитель Агеєв В.О. Мірошник І.В.
|
|
Білий Владислав (11-А)
міський етап — диплом І ступеняобласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УКРАЇНИ, секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем», відділення комп’ютерних наук — диплом І ступення
вчитель Розумний Д.С. Хрол Н.П.
|
|
Лянскоронський Богдан (3-В) Вольський Даниіл (4-А) Ященко Дмитро (4-А) Гречаюк Владислав (5-А) Журавльов Денис (5-Г) Сергієнко Максим (6-А) Германчук Богдан (6-А) Карпенко Володмир (6-В) Морміль Владислав (6-Б) Ющенко Максим (6-Б) командне 1 місце Міські та обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Всеукраїнський етап — командне 3 місцевчитель Данилов М.Г.
|