Історія школи №12 м.Чернігова

ІСТОРІЯ ШКОЛИ   

         Школа побудована у 1986 році будівельно-монтажним поїздом №716 тресту «Белтрансбуд» на знак дружби між українським і білоруським народами.

1 2 3 4 5
 

 

Перший директор школи, Стельмах Володимир Андрійович, обіймав цю посаду 14 років.

Вже в перші роки роботи школи були створені сильний педагогічний колектив та краща в місті серед шкіл навчально-матеріальна база.

В кінці 80-х і на початку 90-х років минулого століття в школі щорічно навчалось від 2 до 2,4 тис. учнів, працювало біля 150 вчителів та вихователів.

6

Однією з перших у місті у 1989 році школа розпочала поступовий перехід на українську мову навчання. В 1998-1999 навчальному році навчальний заклад повністю став україномовним.

7

         Вже на початку 90-х років школа була відома, як одна з кращих шкіл міста та області за рівнем викладання та якістю знань учнів з математики та фізики.

За високі досягнення у викладанні точних наук дирекцією Міжнародної Соросівської програми школі, в числі дев’яти кращих шкіл України, у 1997 році був виділений грант 9 тис. доларів на зміцнення навчально-матеріальної бази. Гранти по 2 тис. доларів одержали сім вчителів точних наук.

Вчитель математики Гопаченко В. В. у 1992 році на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» на державному рівні став Лауреатом, увійшовши до п’ятірки кращих учителів України.

З початку 1998-1999 навчального року школа була реорганізована у спеціалізовану школу фізико-математичного профілю.

8

З цього часу учні навчального закладу посіли найбільше призових місць серед шкіл міста та області на міських, обласних та на державному рівні олімпіадах з математики та фізики.

За час проведення незалежного державного тестування випускників шкіл, починаючи з 2007 року, школа щорічно входить до двадцятки кращих шкіл України за результатами тестування з математики та фізики.

Регіональною експертною радою у 2004 році школа атестована з відзнакою.

Практично всі випускники вступають до вищих навчальних закладів на безкоштовну форму навчання.

З 1 вересня 2000 року школою успішно керує її директор Гопаченко Василь Васильович. Як директор школи він став переможцем програми, що проводилась Американськими освітніми радами і одержав грант для стажування у США, яке успішно пройшов.

Досягнуті успіхи школи та її учнів – наслідок високопрофесійної творчої праці педагогічного колективу, педагогічним кредом якого було і залишається: «Школа має бути побудована не на зовнішньому ефекті модних новацій, а зорієнтована на високий рівень вимог, фундаментальні знання з основ наук»(За редакцією першого директора школи Стельмаха В. А.)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *