Участь в обласній науково-практичній конференції

16 квітня 2013 року учні 9-11 класів: Шевчук Ангеліна, Дерев’янко Олександр, Гайдай Вадим, Степанова Світлана, Кожемяко Руслан спільно з психологом школи І.Г. Чистенко прийняли участь в обласній науково-практичній конференції “АУДИТ ТЕРИТОРІЇ В КОНТЕКСТІ ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ”, яка відбулась у Чернігівському державному інституті економіки і управління.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1.         Соціальні та психологічні аспекти життєдіяльності особистості у віталістському вимірі.

2.Проблеми забезпечення правового захисту людини у соціальному середовищі.

Своїм баченням зазначеного кола питань ділились науковці, освітяни, студенти та учні.

Так, учень 10 класу Дерев’янко Олександр проаналізувавши питання «Чи впливає стиль життя людини на забезпечення її безпеки в суспільстві?» зазначив, що «…людина сама є творцем своєї долі. Здоров’я та безпека людини ґрунтується на основі генетичних факторів, стилю життя, екологічних та суспільних умов. Але певною мірою воно залежить також від свідомого ставлення людини до себе, навколишнього та суспільного середовища. Спостереження вчених доводять, що здоров’я та безпека людини на 45-50 % залежать від стилю життя, на 20 % вплив має навколишнє середовище (природного, техногенного) та суспільні фактори, на 20 % — спадковістю, на 8-10 % — охорона здоров’я, харчуванням тощо. Потрібно пам’ятати, що безпека здоров’я людини залежить від багатьох факторів, які об’єднуються в одне інтегральне поняття — здоровий стиль (спосіб) життя. Він полягає у розумному ставленні до свого здоров’я, фізичній та психічній культурі, загартовуванні організму, вмілій організації навчання та відпочинку. Стиль життя — це сукупність матеріальних умов, суспільних і соціальних установок (культури, звичаїв тощо) та природних чинників, які всі разом зумовлюють поведінку особистості, а також її зворотний вплив на ці фактори. Стиль життя має велике значення як для здоров’я людини, так і її соціальної, економічної, психологічної безпеки».

Бажаємо Вам, шановні відвідувачі сайту, не лише знати про це, а й дотримуватись у своєму житті!