Герої, пам’ятайте, не вмирають…

26 вересня виповнився рік, як загинув в ході антитерористичної операції на сході України чернігівець Денис Чередніченко. Загинув у війні без правил під час перемир’я.

У річницю цієї трагічної події відбулося відкриття пам’ятної дошки колишньому учню нашої школи. Вшанувати пам’ять Дениса прийшли представники Чернігівської міської ради, родичі, друзі, однокласники, представники військової частини, учителі та учні школи, Священики Української Православної Церкви Київського патріархату, громадськість. Присутні згадали подвиг полеглого Героя-добровоьця, вшанували пам’ять про нього хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятної дошки.

Учениця 9-Б класу Морщак Тетяна прочитала вірш власного авторства.

Війна… Яке страшне це слово!
Воно лякає нас щодня.
Через пихатих і заможних
Вмирають люди. За що нам
Ці всі страждання, ці жахіття?
Аби все це було лиш сон!
Прокинутися дуже хочу,
Щоб знали всі людський закон.
Мій дім моя вкраїна-ненька
Вся у руїнах але я
Надіюсь, вірю в перемогу.
Ми разом — сила, ми — рідня.
Я вірю у людей сміливих,
Що захищають нас, життя.
Борися, люба Україно,
І знай, що ти у нас — одна!

Серед улюблених цитат Дениса були такі рядки: «Героями не народжуються. Героями – помирають». Він помер Героєм… І для нас назавжди залишиться героєм і миротворцем.