Олімпійський урок

25 вересня в нашій школі відбувся Олімпійський урок. До учнів завітали уславлені спортсмени області: чемпіон Європи, призер чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля, призерка чемпіонату Європи з дзюдо, чемпіонка світу з самбо, чотириразова чемпіонка Європи з самбо Наталія Смаль, п’ятиразова призерка чемпіонатів світу з біатлону Оксана Хвостенко, чемпіонка України з бігу на довгі дистанції, учасниця Олімпійських ігор Наталія Беркут та член збірної команди України з легкої атлетики серед ветеранів, переможець міжнародних змагань Микола Левадський.

Зустріч проходила за підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України.

Всі діти дуже уважно слухали розповіді спортсменів, ставили цікаві питання до них та робили висновки.

По закінченню зустрічі відповідальний секретар обласного осередку Дмитро Пиріжок подарував бібліотеці школи книги на олімпійську тематику.