Зустріч учнів із воїнами-учасниками АТО

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють  в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни 15 жовтня 2015р. у нашій школі відбулася зустріч з учасниками бойових дій в зоні АТО – старшим лейтенантом Шовковим С. С.(проходив службу в 1-й танковій бригаді) і сержантом Прошкіним А.О.(проходив службу у 24-й окремій механізованій бригаді). Вони завітали на зустріч, аби розповісти старшокласникам про обстановку на Сході країни, про бойові завдання, які довелося виконувати, про настрій армійців, про ставлення тамтешнього цивільного населення. Учні старших класів уважно слухали захисників нашої Батьківщини – воїнів АТО. А самі захисники України молоді, але вже обпалені війною. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Хлопці своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство , і про все те, що цікавило дітей.

Вчителі та школярі подякували гостям за їх бойовий дух, за незламний характер та жагу до перемоги. Завершилася зустріч фотографією на пам`ять…