Тиждень психології та соціальної педагогіки

З 2 по 6 листопада 2015 року в ЗСШФМП №12 соціально-психологічною службою проведено заходи присвячені тижню психології та соціальної педагогіки. В рамках тижня кожен день мав свою назву: «День гармонії», «День здоров’я», «День толерантності», «День інтелекту», «День посмішки». У коридорі школи до стін прикріплювались цікаві вислови відповідно до кожного дня. З учнями 5-их класів проведено брейн-ринг «Розумники та розумниці», де діти змогли проявити свою кмітливість та згуртованість. Найбільше емоцій та вражень викликала акція для вчителів школи, метою якої було продемонструвати вплив деяких продуктів харчування на інтелектуальний розвиток людини. Проведений тиждень допоміг відволіктись від щоденних клопотів та створити позитивний настрій як в учнів школи, так і вчителів.