12 листопада 2015 року на базі школи пройшло засідання ініціативної групи практичних психологів №1. Тема засідання: «Кризова інтервенція як метод психодопомоги в роботі психологічної служби школи».

Знання про перебіг кризової ситуації – важливий діагностичний критерій. Учасники визначили ключові положення про кризові стани особистості та опрацювали такий арттерапевтичний інструмент кризової інтервенції, як метафоричні асоціативні картки. Даний метод полягає у загальній підтримці людини та її оточення, у здатності активізувати ресурси для саморегуляції та самодопомоги. Головною метою кризової допомоги найчастіше вважають запобігання суїцидам, а також аспекти автономії та самоконтролю індивіда.