Лист з АТО від бійця батальону «Донбас» випускника нашої школи Родіона Чередника для учнів 3 і 6 класів.

Дорогі діти! Ми – бійці батальону «Донбас» Національної Гвардії України – отримали від вас посилку з подарунками.

Дякуємо Вам за турботу! Ми відчуваємо, що про нас пам’ятають і піклуються.

Ваші малюнки, рукотворні вироби, солодощі, — все, що ви передали, нагадають нам про дім, родину і тепліше стає на душі.

Ми обіцяємо, що будемо міцно тримати в руках зброю і захищати нашу Україну від ворогів. А вам бажаємо міцного здоров’я, гарних оцінок. Вчиться, щоб наша країна мала прекрасне майбутнє, яке всім нам ще треба побудувати.

Піклуйтеся про своїх близьких і рідних, поважайте ваших вчителів, високо тримайте прапор нашої школи. За дорученням і із повагою випускник школи Р.Чередник.