Брейн-ринг для учнів 5-х класів з інформатики (16.11.16)

Традиційно, уже в котрий раз, протягом тижня математики, інформатики та економіки ми вирішили визначити найрозумніших серед учнів 5-х класів в галузі інформатики. Для цього організували змагання за правилами всім відомої гри «Брейн-ринг».

Питання здебільшого були пов’язані з інформатикою, були й такі, що передбачали логічні міркування та загальну ерудицію.

Кожен клас представляла команда учнів.

Команди знавців інформатики з честю витримали цілих 6 відбіркових раундів (див. таблицю змагань).

Номер  раунду Команди-суперники Результат
1 раунд 5-А та 5-Б 2:1
2 раунд 5-А та 5-В 1:4
3 раунд 5-А та 5-Г 2,5:1
4 раунд 5-Б та 5-В 2:1
5 раунд 5-Г та 5-Б 1:2
6 раунд 5-В та 5-Г 1:2

За результатами 6 раундів команда 5-А класу отримала 5,5 балів,  команда 5-Б  –  5 балів,   команда 5-В класу  – 6 балів, команда 5-Г класу – 4 бали. У фінал змагань таким чином вийшли команди 5-А та 5-В класів. Питання фінального раунду  були складніші за попередні, але команді 5-А класу вдалося відповісти правильно на два з них та стати абсолютним переможцем змагань юних інтелектуалів.

Журі у складі учителів інформатики школи  визнало найкращими знавцями інформатики команду 5-А класу, яка посіла І місце. Почесні  ІІ та ІІІ місця посіли команди 5-В та 5-Б класів відповідно. А подяку за участь у конкурсі та «головний» приз – в’язанку бубликів – отримала команда 5-Г класу.