Година коду в 9-х класах

Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу.

Година коду відбувається щороку протягом тижня інформатики. У 2016 році тиждень інформатики припадає на грудень 5-11. Тиждень інформатики проходить щороку на честь дня народження піонера комп’ютерних наук Адмірала Грейс Мюрей Хоппер (9 грудня 1906).

Кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логіку та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, учні отримують основу для успіху в будь-якій кар’єрі 21 століття.

Метою Години коду не є навчити всіх бути експертами у програмуванні за одну годину. Одна година достатня лиш для того, щоб переконатись, що інформатика є цікавою та творчою, доступною для будь-якого віку, для всіх учнів, незалежно від попередніх знань.