Турнір Юних Економістів

ЗСШФМП №12,

який проходить з 16 жовтня до 19 жовтня 2017 року в рамках

тижня економіки в школі.

Умови участі.  Для участі в турнірі необхідно написати відповіді у вигляді твору-есе на два будь-які  питання з даного списку. Відповіді у вигляді текстових файлів необхідно надіслати на електронну адресу chernigiv12.registrator@gmail.com не пізніше 18:00 19.10.2017 року.

Список питань шкільного Турніру Юних Економістів:

1. «Все тече, все змінюється». Чи стосується цей вислів економічних законів.
  2. Як пояснити існування волонтерства в економічному світі?
  3. Чи є економічно вигідним для випускників українських шкіл навчатися за кордоном?
  4. Чому люди часто віддають перевагу продукції фастфуд, навіть знаючи про її шкідливість?
  5. Які економічні вигоди отримало людство від одомашнення тварин?
  6. Як зробити подорожі світом прибутковими для мандрівників?
  7. Які економічні фактори сприятимуть збільшенню тривалості життя українців?
  8. Найбагатші та найщасливіші в світі: чому так відрізняються рейтинги?
  9. Інвестиції в освіту як основа підвищення рівня людського капіталу. За яких умов окуповуються інвестиції в освіту?
  10. Швейцарський годинник за 700$ та китайський за 2$ показуютьтой самий час. Як за цих умов виживає виробництво у Швейцарії?

Всіх читачів, хто ознайомився з умовами участі у турнірі, просимо заповнити форму нижче.

Нагородження  переможців відбудеться 20 жовтня 2017 року в актовій залі о 13.45.

Чекаємо Ваші відповіді з нетерпінням!