Конкурс “Вчимося жити на Землі”

З 02 жовтня по 20 листопада 2017 року методичним центром управління освіти Чернігівської міської ради був проведений щорічний міський конкурс “Вчимося жити на Землі” .

У 2017-2018 н.р. конкурс проходив під девізом “Безпека завжди і усюди”. Метою конкурсу є залучення на волонтерських засадах учнів 8-10 кл. загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова задля сприяння формуванню основ культури безпеки життєдіяльності у вихованців дошкільних навчальних закладів.

Нашу школу в цьому конкурсі представляла учениця 9-А кл. — Нємкевич Даша. Даша приготувала цікаву навчально — ігрову програму для дітей старшої групи ДНЗ №65 за темою “Сам удома”. Виступ дуже сподобався дітям, вихователям і членам журі.

Вітаємо Нємкевич Дашу із занятим I місцем у міському конкурсі “Вчимося жити на Землі”. Бажаємо перемог у наступних конкурсах та олімпіадах.