Тиждень початкової школи

У ЗСШФМП № 12 м.Чернігова з 05.02.2018 р. по 09.02.2018 р. відбувся  «Тиждень початкової школи».

Серед учнів перших класів були проведені спортивні змагання «Веселі старти».

З метою показати зміст, форми, методи, засоби навчально-виховного процесу була проведена вікторина «У світі цікавої природи» серед учнів 3-х класів,  математичну олімпіаду «Математичні вузлики» — серед учнів 2-х класів.

З метою розвитку індивідуальних здібностей учнів, формування естетичної культури, активізації творчого потенціалу і вдосконалення практичних знань, умінь і навичок в галузі образотворчого мистецтва були організована виставка дитячих малюнків та поробок.

Протягом тижня діти згадали творчість Т.Г. Шевченка. Декламування віршів кобзаря принесло їм велике задоволення. Відкрите заняття, присвячене рідному слову, провели вихователі ГПД.

Відкриті уроки були проведені вчителями 4-х класів з математики, природознавства.