‘Do you speak English?’, ‘Sprechen Sie Deutsch?’

З 11 по 16 лютого в ЗСШФМП №12 пройшов тиждень іноземної мови, присвячений особливостям святкування неофіційного свята – дня Святого Валентина. Заходи, проведені впродовж тижня, були спрямовані на популяризацію вивчення англійської та німецької мов, визначним датам та святам в Україні, Великобританії, Німеччині та інших європейських державах. Сценарій проведення тижня дав змогу залучити всі вікові групи дітей: від початкової школи до старшокласників. Завдяки злагодженій роботі вчителів іноземних мов було проведено ряд змістовних цікавих уроків та позакласних заходів, демо-уроків, організовано акцію «Червоне – то любов. Прийди в червоному!», воркшоп «We Love Our School», які забарвили яскравими кольорами школу 14 лютого. Впродовж тижня працювала святкова пошта «Привітай з Днем Валентина», яка доставляла валентинки з привітаннями не лише рідною, а й англійською та німецькою мовами. Учні також проявили свої творчі здібності під час флешмобу ‘My Dear Valentine’ та виставки проектних робіт ‘Liebe rettet die Welt’. Захоплююча гра-змагання “Who knows English better?” між 4 класами довела, що школярі люблять і хочуть вивчати іноземні мови. Дякуємо вчителям іноземних мов та учням школи за активну участь у проведенні тижня.