День Європи

Що знають діти про історію створення Європейського Союзу, країни, які входять до його складу, символіку? Чи подорожували по Європі і чим запам’ятався відпочинок? – на такі питання ми сьогодні запропонували відповісти учням загальноосвітнього навчального закладу міста №12.

Пізнавальний експрес «Європа – яка вона?» мав на меті підвищення рівня обізнаності молоді про сучасні європейські стандарти, культурні та духовні надбання європейців, гуманні шляхи вирішення міжнаціональних питань.

«Нинішні відносини України з ЄС мають гарні перспективи. Запровадження безвізового режиму відкрило нові можливості для українців», — зазначив на зустрічі очільник обласного управління юстиції Олег Трейтяк. Він розповів дітям про аспекти міжнародних відносин, серед яких права людини і демократія займають особливі місця.

Говорили також фахівці юстиції й про представницькі органи євросоюзу та його фінансову систему.