Підсумки природоохоронної акції «Збережи первоцвіти»

У Міжнародний день біорізноманіття 22.05.2019 р. відбулося підведення підсумків за результатами природоохоронної акції «Збережи первоцвіти». Церемонія нагородження була проведена у залі засідань Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.
Мета акції: зберегти у наших лісах та відновити на колекційних ділянках ранньоквітучі весняні рослини та привернути увагу населення до проблеми зникнення первоцвітів у нашій країні, зокрема на Чернігівщині.

Учнівські колективи закладів освіти міста Чернігова та Чернігівської області, які стали учасниками акції, були відзначені нагородами, серед них:

І місце – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5, міста Чернігова,
ІІ місце – Чернігівська гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю
ІІ місце – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 19, міста Чернігова
ІІІ місце ЗСШФМП № 12, міста Чернігова;
ІІІ місце – Сновський НВК «ЗНЗ І-ІІ СТ. – ДНЗ» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області,
ІІІ місце Сновський центр дитячого та юнацького розвитку Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області
ІІІ місце ЗЗСО №3 міста Чернігова.
І місце – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 19, міста Чернігова в творчому конкурсі «Первоцвіти весняні квіти, які потребують збереження та відновлення в колекціях».

За інформацією Товариства охорони природи.