EX LIBRIS

І знову ми творимо для підлітків. Премєра вистави «Куля, яка була трохи пірамідою» відбулася у лютому. Повторний показ для студентів-філологів та гостей зі школи №28 трапився у квітні. І ось тепер, наприкінці травня, вже у оновленому складі, вдалося інтерактивно поекспериментувати на теми самовизначення, мрій, честі і гідності разом із 7 класами школи №12. Дякуємо за запрошення пані Лілію Молоносову, чудового філолога і культуролога — предметника ціє паралелі. Також вітаємо дебютантів! Сподіваємося, наші Кирило Савчук (факультет фізичного виховання) та Анастасія Солоницька (філологічний факультет) надовго запамятають і цей успіх, і нестримну радість всіх акторів від спілкування з шанувальниками. Фотосупровід Оксани Чорномаз.