Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в ЗСШФМП №12 (продовження)
В рамках проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу відбулося багато заходів і зустрічей. Шкільні офіцери поліції Палуб А.С. та Мороз Н.М. з учнями 8-х класів провели бесіду на тему «Протидія булінгу в шкільному середовищі». Разом з’ясували види булінга, обговорили ситуації з життя, учні задавали питання поліцейським, пропонували свої способи вирішення конфліктів. З учнями 10-11 класів зустрілися директор Чернігівського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В.А. Бобруйко та головний спеціаліст Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Д.В. Савулик. Були обговорені правові аспекти питання булінгу.
Соціально-психологічною службою був проведений інтерактивний перегляд мультиплікаційного матеріалу про цінність дружби та сприйняття себе таким, який ти є. Класні керівники та класоводу протягом тижня проводили уроки, години спілкування, тренінги, диспути на тему «СтопБулінг». Під час різноманітних вправ, ігор і завдань учні вчилися оцінювати вчинки людей на основі життєвих ситуацій, створювали класну «скриньку доброти»; дехто створив Серце Доброти із власних добрих справ (учні 4-Г класу з класоводом Крупеник Г.М.). «Ми за злагоду!» – під таким девізом пройшов захід у 2-Г класі (класовод Герасименко Н.В.). Тему «Дружба – найбільший скарб!» обговорювали у 4-В класі (класовод Бельська Т.В.), граючи в ігри «Чарівні окуляри», «Яким повинно бути людське серце» та «Від серця до серця». В 3-В класі класовод Видиш К.С. разом з учнями обговорювали тему «Ми проти булінгу». Цей тиждень у 1-А класі (класовод Чепурко В.С.) пройшов під девізом «В нас у класі друзі всі: Я і ти, і ви, і ми». «Скажи разом з нами: «Булінгу- ні!» – під таким гаслом пройшло заняття для учнів 1-Г класу. (класовод Ващенко Т.О.). Осмакова Н.І. (класовод З-Б класу) провела урок «Я у світі» на тему «Добре тому жити, хто вміє дружити», де вирощували дерево дружби з міцним корінням. В зручній ігровій формі учні 2-В (класовод Чернявська В.В.) отримали відповіді на всі свої запитання. В шкільній бібліотеці учні брали участь у ляльковій виставі за книгою Андерсена «Гидке каченя» («Книги, які долають булінг»). В 9-Б класний керівник Лук’янова Л.Г. провела бесіду з елементами тренінгу «Протидія булінгу», де учні працювали дружньо в командах.
Тиждень був дуже насичений!!!