Пам’ятаємо

Цього тижня на знак пам’яті та 5-х роковин з дня загибелі в російсько-українській війні випускника нашої школи Дениса Чередніченка відбулася зустріч учнів 7-А класу з його мамою Марина Чередніченко.
Захід розпочався з вірша побратима Дениса «Звіробоя».
Марина Михайлівна зауважила, що в нашій країні вже шостий рік іде війна, скільки хлопців вже поклали свої життя та скільки захищають нас зараз. З’ясували, що вони забезпечують нам можливість жити в мирному місті, ходити до школи і просто радіти життю, і воюють тому, що люблять своїх близьких, своїх друзів і просто свою землю і земляків, а не тому, що їм подобається стріляти та вбивати.
Зустріч пройшла в дуже теплій, душевній атмосфері. Учні були уважними та серйозними, з цікавістю слухали та розглядали світлини.
Дякуємо, Марина Чередніченко, за теплі зустрічі та співпрацю. Бажаємо міцного здоров’я та миру!