ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ

30 жовтня мене запросили провести урок мужності в ЗСШФМП № 12. На зустріч прийшли учні 5-тих класів . Діти уважно слухали розповідь про любов до Батьківщини, про українські звичаї, про мову, про те, що в Україні завжди народжувалися Герої, які в складний час її захищали. Звичайно я розповіла і про сина , прикордонника ст. прапорщика Ігоря Нешка та випускників школи Андрія Шанського та Дениса Чередніченка, які поклали життя за мир в Україні.. Поговорили ми про навчання і поведінку дітей, бо саме вони повинні стати гарними фахівцями і розбудовувати новітню Україну, де жити буде зручно, комфортно і почесно. Я бачила уважні погляди дітей і розуміла, що наша розмова знайшла відгук в дитячих серцях.