Урок мужності

13 листопада мене запросили на урок мужності в 7-й клас ЗСШФМП № 12 . 8 листопада пройшло вшанування пам’яті мого сина, прикордонника ст.прапорщика Ігоря Нешка — четверта річниця з трагічної загибелі в зоні АТО . Школа теж не забуває своїх героїчних випускників і запрошує їх батьків на спілкування з учнями. Діти уважно слухали, задавали питання , розглядали нагороди сина і розмірковували над питаннями сьогодення . Такі зустрічі дуже потрібні , бо патріотизм, а це любов до Батьківщини, рідної мови та українських звичаїв виховується змалечку. Згадали про героїчних випускників школи Андрія Шанського та Дениса Чередніченко, які, як і Ігор Нешко, загинули за свободу і незалежність України.

Дякую заст. директора з виховної роботи Гірчак Наталії Леонідівні за запрошення і організацію заходу.