Earth is in our hands!

Саме під таким екологічним гаслом пройшов цьогоріч тиждень іноземної мови в нашій школі. Школярі поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили в різноманітних конкурсах та проєктах. Екологічна вікторина ‘Let’s save our planet’, конкурс на кращий кавер на кліп М.Джексона ‘Пісня Землі’, конкурс учнівських екологічних проєктів-досліджень ‘Environmental problems in our area’, урок ‘Свята в Україні та Німеччині’ та інтелектуальні змагання, проведені вчителями, дали можливість учням розкрити їхні власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності та дізнатися багато нового. Надзвичайно цікавий та змістовний майстер-клас на тему «Продуктивна освіта – виклик сучасності. Формування життєвих компетентностей під час навчання іноземній мові учнів середньої школи» пройшов за участю вчителів міста та школи в рамках міського Фестивалю англійської мови. Упродовж тижня працювала тематична фотозона, світлини з якої будуть нагадуванням про останній зимовий тиждень 2020 року у ЗСШФМП №12.

Earth is in our hands!Саме під таким екологічним гаслом пройшов цьогоріч тиждень іноземної мови в нашій школі. Школярі поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили в різноманітних конкурсах та проєктах. Екологічна вікторина ‘Let’s save our planet’, конкурс на кращий кавер на кліп М.Джексона ‘Пісня Землі’, конкурс учнівських екологічних проєктів-досліджень ‘Environmental problems in our area’, урок ‘Свята в Україні та Німеччині’ та інтелектуальні змагання, проведені вчителями, дали можливість учням розкрити їхні власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності та дізнатися багато нового. Надзвичайно цікавий та змістовний майстер-клас на тему "Продуктивна освіта – виклик сучасності. Формування життєвих компетентностей під час навчання іноземній мові учнів середньої школи" пройшов за участю вчителів міста та школи в рамках міського Фестивалю англійської мови. Упродовж тижня працювала тематична фотозона, світлини з якої будуть нагадуванням про останній зимовий тиждень 2020 року у ЗСШФМП №12.

Опубліковано Зсшфмп 12 м.Чернігова Понеділок, 2 березня 2020 р.