One comment

• Учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів приєдналися до заходів, присвячених цій даті. В школі були проведені години спілкування, віртуальні екскурсії до місця події, організовано перегляд фільмів, проведені бібліотечні уроки, оформлений прес-центр. У школі організована фотовиставка до Дня пам яті Героїв Крут, о 12:00 годині вся школа вшанувала Героїв хвилиною мовчання. У 7-х класах відбулися літературні читання до Дня пам яті Героїв Крут. Діти разом із працівниками бібліотеки читали згадки свідків подій про судний і вирішальний день для України 29 січня 1918 року, декламували вірші, порівнювали тодішніх студентів-захисників із сучасними Кіборгами Донецького летовища. В пам ять про Героїв усі присутні на заході виконали разом Гімн України, адже він був і залишається найпотужнішою зброєю проти російського окупанта.