Зустрічаємо гостей

Радісно зустріли учні 2-А класу (класовод Дерев’янко О.М.) гостей, які завітали цього тижня: інспектора відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Чернігівській області, старшого лейтенанта Тарасевича Т.Г., соціального педагога Сенько К.Г. та педагога-організатора Маркову Г.О.
У цікавій ігровій формі діти ознайомилися з поняттями ,,безпека» та ,,небезпека», повторили основні правила дорожнього руху, обговорили типові причини ДТП, що трапляються з вини школярів.
Тарас Григорович розповів про призначення світлоповертального жилета, навчив правилам його використання.
Захоплено діти спостерігали за роботою поліцейських на нерегульованому переході, із задоволенням виконали роль пішоходів.
Також школярів дуже зацікавив автомобіль, який використовується поліцією з метою ефективного здійснення своїх обов’язків із патрулювання вулиць.
Багато позитивних емоцій отримали дітлахи від цієї зустрічі.
Учні щиро подякували гостям за корисну інформацію.