24.09.2021 року я була запрошена на класну годину до 9-го класу рідної Чернігівської ЗСШФМП № 12. Для мене ця зустріч була дуже значима ще й тому, що проходила напередодні 7-ої роковини загибелі мого сина Дениса Чередніченка.
На прикладах з життя свого сина намагалась донести до учнів, що патріотизм і Вітчизна, це не абстракні поняття і вони не зводяться до вигукування лозунгів. Що зовсім не круто бути жорстоким, що велич людини в силі духа і великому люблячому серці. Що справжній воїн не той, що всіх ненавидить, кому подобається вбивати, а той хто любить своїх рідних, своїх друзів, свій народ, свою землю і стоїть за них стіною, навіть ціною свого власного життя.
Сьогодні, як завжди, була дуже тепла атмосфера, учні уважно слухали розповідь, з цікавістю розглядали світлини, задавали питання.
Дуже вдячна всім учням за їх уважність, щирість і небайдужість.
Дуже вдячна вчительському колективу, а особливо завучу школи Наталії Леонідівні Гирчак за увагу, турботу, запрошення і співпрацю.