Шановні учні 5-11кл., їх батьки та представники!

З 01.11.2021 використовуємо сайт для організації навчання з використанням дистанційних технологій. Звертаємо вашу увагу на обов’язкове навчання з усіх предметів згідно розкладу уроків.
Для цього необхідно:
1. Перейти за посиланням https://cutt.ly/UgWkpOL
2. На головній сторінці потрібно вибрати кнопку паралелі, в якій навчаєтесь, та натиснути на неї. Після цього вибрати кнопку класу, учнем (ученицею) якого ви є, та потім натиснути її.
3. Перейшовши на сторінку класу, ви побачите кнопки «Предмети» (з указанням прізвищ учителів тих предметів, навчання яких відбувається за підгрупами). Виберіть кнопку уроку відповідно до розкладу.
4. Спілкування та зворотній зв’язок з учителем відбуватиметься через електронні поштові скриньки на шкільному домені (*@physmathschool12cn.ukr.education).
5. Зверніть увагу, якщо вчитель вказує точний час початку виконання завдань або проводить урок оn-line режимі, то ви повинні бути в оn-line режимі за 5-10 хв. до початку.
6. У разі виникнення питань звертайтесь особисто до вчителів-предметників або класних керівників.
7. Вхід в електронний щоденник «Атомс» можна здійснити на сайті https://atoms.ua або у відповідному мобільному додатку ЛИШЕ через електронну поштову скриньку (у більшості випадків шкільного домену). Якщо не пам’ятаєте/не знаєте електронну адресу, яку вказували при реєстрації, то повідомте про це класному керівнику.
Будьте здоровими!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *