День толерантності в ЗСШФМП №12

До Міжнародного дня толерантності (16 листопада), в школі були заплановані і проведені
виховні години, виставки малюнків та плакатів, тематичні бесіди.
Цікаві елементи у проведенні виховної години «Віночок толерантності» використала класний керівник 2-А Дерев’янко О.М.
Класні керівники 2-х класів, 3-Г, 4-Б підготували зі своїми учнями виставки малюнків і плакатів «Толерантність очима дітей». З учнями 6-В і 10-В класів соціальним педагогом Сенько К.Г. були проведені тематичні бесіди: «Жити в мирі з собою та іншими», «Толерантність як запорука людяності».
Діти під час підготовки і проведення заходів розкрили поняття «толерантність», розвинули адекватну самооцінку, обрали правильну позицію, виховали здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, чуйність, взаємоповагу, терпимість і небайдужість.