На зв’язку Антарктида…

Незвичний урок «На зв’язку Антарктида…» відбувся для учнів 4-Б класу ЗСШФМП №12
Сьогодні відбулася Zoom-зустріч учнів 4-Б класу (кл. кер. Галкун І.В.) з дослідниками, які працюють на полярній станції ім. академіка Вернадського (Південний полюс, Антарктида). Напередодні діти здійснили віртуальну подорож до Антарктиди, переглянули відео про станцію. Школярі підготували малюнки і плакати для підтримки українських дослідників, які працюють далеко від Батьківщини. Діалог будувався на питаннях самих учнів, а дослідники щиро відповідали. Продемонстрували краєвиди навкруги і будівлю самої станції. Час промайнув дуже швидко, і обидві сторони домовились ще зустрітися, тільки вже в стінах школи.
Щиро дякуємо батькам 4-Б класу за таку чудову можливість поспілкуватися з професіоналами своєї справи!