8 лютого в актовому залі школи відбулася презентація збірки поезій «Вірші, народжені війною» нашого вчителя предмету «Захист України» Валерія Михайловича Вовка.
Окрім учнів та вчителів привітати його прийшли бойові побратими — командир 3 роти 21 ОСБ, ветеран ЗСУ Григорій Іванович Маханьков та військовий медик, випускник ЗМШФМП # 12 Роман Луценко.
Валерій Михайлович — людина, яка з перших днів війни не стояла осторонь, людина, яка своїми діями подає особистий приклад, людина, яка вміє через слово передати усі переживання, біль, страждання і разом з тим волю до життя, стійкість, незламність духу.
Автор розповів про історію створення збірки, продекламував твори з пережитими емоціями, поділився своїм досвідом з молодим поколінням.
Всі охочі мали змогу отримати збірку з автографом автора за донат на ЗСУ.
Небайдужі можуть долучитися до збору коштів на дров з тепловізором для оборони Чернігівщини.
5375411203359240
Дякуємо Валерію Михайловичу за наповнений емоціями захід, Вашу творчість і незламну силу духу.
Бажаємо здоров‘я та натхнення на славу Україні.