Знання з надання домедичної допомоги

дійсно рятують життя і краще отримати їх ще у шкільні роки.
Окрім цього, протоколи надання першої допомоги постійно оновлюють, а без постійної практики й актуалізації знань чимало важливого забувається.
Тому в ЗСШФМП 12 м.Чернігова використовуємо кожну можливість для таких занять!
Змістовне практичне заняття для учнів і вчителів 11 класу провів бойовий медик, захисник України, випускник школи Роман Луценко
Учасники опрацювали алгоритм MARCHE та його складові, факти про кров, ознаки кровотечі та кровоспинні засоби, джгути та важливі принципи роботи з ними, методи зупинки немасивних кровотеч, дії для зігрівання потерпілого та опіках трьох ступенів, а також загальну хронологію надання допомоги.
Тренувались зупиняти кровотечу методом накладання джгута (турнікету), оцінювати свідомість постраждалого та звільняти дихальні шляхи, проводити огляд постраждалого.
Дякуємо, пане Романе за цінність спілкування з захисниками України, за вашу силу, і мужність! За врятовані життя! Слава Україні!