Хтось колись сказав, що коли у календарі немає нічого, а душа прагне свята, то потрібно придумати і відзначити його. Творча зустріч з колективом театру «EX LIBRIS», що діє на базі НУЧКу, під керівництвом Марина Каранда, стала сьогодні справжнім святом. Ні, більше — потужним джерелом енергії добра, позитиву, натхнення, творчості і краси. До речі, це вже друга зустріч із творчим колективом цієї весни. Ще свіжі спогади про березневу літературно-музичну вечірку «Ігри з літерою Ш», уривком з якої і почався наш діалог. А ось скільки часу тривають наші дружні стосунки з театром і з Мариною Василівною, я так і не змогла згадати. Значить — довго)) Для учнів 9-го класу це перше знайомство з творчим колективом, а учні 11-го класу першу виставу театру побачили, коли були ще в 6-му класі.
Отже, сьогодні у програмі були справжні «родзинки» і «смаколики» — вікторина, тренінгові вправи на розвиток креативності, публічного мовлення, впевненості у собі, а також мотивація до свідомого професійного вибору — живе творення спільного перформансу. Душевності та ліричності дійству надали музичні композиції, які звучали у виконанні творчого колективу. Щиро дякуємо акторам, Марині Василівні за пречудову зустріч, гарний настрій, невимушену дружню атмосферу, життєві історії, прекрасну музику і спів, веселі жарти, корисні рекомендації щодо естетичного саморозвитку глядача, можливість долучитись до прекрасного… Сьогодні ця можливість неоціненна.