Покращуємо навички з психологічної самодопомоги — вчителі школи взяли участь в тренінгу.
Щодня ми долаємо життєві перепони! Це може викликати у людей безліч найрізноманітніших емоцій. Події навколо викликають стрес, напруження, негатив. У когось виникає страх, у когось гнів, хтось дратується, а комусь просто важко від сидіння вдома. Але життя триває і важливо зберігати спокій.
У рамках тижня протидії булінгу ми вирішили поглянути на це питання зі сторони формування стійкості та вміння вчасно надати собі психологічну допомогу на рівні простих і дієвих вправ!
Практичний психолог Інна Чистенко спільно з заступником директора з виховної роботи Наталією Гірчак та класними керівниками школи опрацювали вправи «Метелик», «5-4-3-2-1», «Дихання по квадрату». Ці та інші корисні вправи можна знайти у виданні «Аптечка психологічної самодопомоги» – це довідник про стрес, в якому зібрані корисні поради, практичні вправи і техніки для подолання стресу й тривоги. Також там розповідається як правильно підтримувати близьких та як розвинути власну емоційну стійкість.
Аптечка на сайті
Вона зроблена в pdf-форматі, тому її легко завантажити на смартфон чи комп’ютер, тримати під рукою та використовувати за необхідності.
Зазначимо, що Всеукраїнська програма ментального здоровʼя створюється за ініціативою першої леді Олени Зеленської Олена Зеленська і має просту життєву назву Ти як?