Урочисті заходи напередодні Дня захисників і захисниць України в ЗСШФМП № 12

Напередодні Дня захисників і захисниць України в ЗСШФМП № 12 відбулися урочисті заходи. В 10-д класі — української філології, пройшов урок мужності, учні активно висловлювали свої думки, емоційно виступали, щодо війни і патріотичності молоді. Хвилиною мовчання ми пом’янули загиблих героїв та запалили свічку пам’яті.
Потім учні 10-11 класів перейшли до актової зали, де відбувся патріотичний захід присвячений Дню захисників і захисниць України. Виступив викладач предмету Захист України, ветеран російсько-української війни, Вовк Валерій Михайлович. Разом з учнями він підготував показовий виступ по військовій підготовці. На заході виступали ветерани, які розповіли про боротьбу за Чернігів, про героїзм чернігівців і тяжкі втрати. У своєму виступі я звернулася до учнів з проханням пам’ятати всіх героїв, які жертовно поклали своє життя на захист Батьківщини, а особливо випускників школи, гарно вчитися, щоб стати справжніми фахівцями і відбудовувати Україну, бо вони майбутнє України.