Дієві рішення для освітнього управлінця в часи війни.

Попри втрати й виклики, освітній процес в Україні триває. І саме чітке бачення місії школи допомагає здійснювати необхідні стратегічні кроки. Це довгий шлях, адже нові рішення та ідеї в освітньому процесі потребують часу. Тому важливо мислити і стратегувати не лише в межах року, а й на довший період.
Представники шкільної громади зустрілись, щоб обговорити досвід організації ефективного навчання, безпечного шкільного середовища та мотивації школярів і педагогів під час війни.
В нагоді став SWOT-аналіз — це ефективний інструмент планування, який використовується для формування стратегій. Цей інструмент допомагає проаналізувати внутрішні фактори (сильні та слабкі сторони), які впливають, і зовнішні фактори (можливості та загрози), які можуть мати вплив на організацію. Робота в малих групах, мозковий штурм і презентація ідей спонукали учасників до жвавого і ефективного обговорення!Атмосфера співпраці є цінною і перспективною!