В рамках програми Pan Pal (листування між американськими і українськими учнями) дітям 10-17 років було запропоновано створити власну версію “Bill of Rights”( Білль про права)
Учні 6-Г класу нашої школи, так само як і ще декілька сотень дітей із різних куточків України, запропонували «права», які на їхню думку повинні бути у них чи які вони бажають мати в Україні.
За допомогою алгоритму штучного інтелекту було відібрано 12 топових прав, найчастіше цитованих дітьми. Вони лягли в основу «Білля про права» дітей України.
Цей документ відображає колективні амбіції молодого покоління та слугує свідченням їхньої віри в майбутнє, де права поважаються та захищаються.
Минулого тижня перед посольством рф США ці права були зачитані Christopher Alan Mead, Dr.Vas Taras та іншими друзями України.![🇺🇸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f1fa_1f1f8.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f1fa_1f1f8.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)