В рамках програми Pan Pal (листування між американськими і українськими учнями) дітям 10-17 років було запропоновано створити власну версію “Bill of Rights”( Білль про права)
Учні 6-Г класу нашої школи, так само як і ще декілька сотень дітей із різних куточків України, запропонували «права», які на їхню думку повинні бути у них чи які вони бажають мати в Україні.
За допомогою алгоритму штучного інтелекту було відібрано 12 топових прав, найчастіше цитованих дітьми. Вони лягли в основу «Білля про права» дітей України.
Цей документ відображає колективні амбіції молодого покоління та слугує свідченням їхньої віри в майбутнє, де права поважаються та захищаються.
Минулого тижня перед посольством рф США ці права були зачитані Christopher Alan Mead, Dr.Vas Taras та іншими друзями України.🇺🇸🇺🇦