Медалісти

Золота медаль Срібна медаль
2005-2006 н.р. 2005-2006 н.р.
Абрамов Іван Костянтинович

Ганусевич Валерія Вікторівна

Зуєва Ксенія Андріївна

Кот Діана Сергіївна

Наумчик Олена Миколаївна

Сенчура Катерина Олександрівна

Степенко Сергій Анатолійович

 
2006-2007 н.р. 2006-2007 н.р.
Злобін Микола Миколайович

Калюх Катерина Віталіївна

Коваль Оксана Петрівна

Мазура Ірина Володимирівна

Трофимчук Катерина Андріївна

Шевченко Марія Володимирівна

Коваленко Катерина Володимирівна

Мурашко Олександр Олександрович

Петровський Юрій Петрович

2007-2008 н.р. 2007-2008 н.р.
Вапнарюк Тетяна Вікторівна

Ганусевич Ірина Валеріївна

Корж Олександр Сергійович

Цвіль Сергій Іванович
2008-2009 н.р. 2008-2009 н.р.
Боровик Марія Олександрівна

Денисюк Денис Сергійович

Лоєвець Андрій Володимирович

Надточій Роман Олександрович

Ревко Євген Олегович

Рудницький Валентин Ігорович

Сушко Дар’я Анатоліївна

Гарбуз Людмила Володимирівна

Дуброва Євгенія Сергіївна

2009-2010 н.р. 2009-2010 н.р.
Апанасенко Олексій Михайлович

Зуєва Дарина Андріївна

 
2011-2012 н.р. 2011-2012 н.р.
Денькін Денис Геннадійович

Палій Олена Андріївна

Кірсей Хрістіна

Гордєєва Дар’я

Ткаченко Наталія

 
2012-2013 н.р. 2012-2013 н.р.
Жовта Анна Володимирівна

Карпенко Ольга Віталіївна

Жижко Дмитро Сергійович

Шерештан Сергій Олександрович

Горілий Роман Володимирович

Ткаченко Анна Володимирівна

Онопрієнко Владислав Сергійович

2013-2014 н.р. 2013-2014 н.р.
Іллєнко Максим Олександрович

Соловей Роман Олегович

 

Дроздов Богдан Вячеславович

Магула Станіслав Юрійович

Павленко Катерина Петрівна

Степаненко Владислав Олесандрович

Тригубенко Дмитро Олегович

2014-2015 н.р. 2014-2015 н.р.
Сухомлин Поліна Ярославівна

Шевчук Ангеліна Романівна

 

 

Головач Тетяна Олександрівна

2015-2016 н.р. 2015-2016 н.р.
Заєць Роман Леонідович
Заровська Анна Валеріївна
Кошовець Євгеній Павлович
Мовлян Тетяна Вікторівна
Москаленко Анастасія Олександрівна
Сахно Тетяна Ігорівна
 

 

2016-2017 н.р. 2016-2017 н.р.
Кметь Олександра Олегівна
Михайловська Ірина Сергіївна
Резніченко Дар’я Олександрівна
 

Випускники та учні, що отримали дипломи конкурсу-захисту МАН України

Випускники та учні ЗСШФМП №12 м. Чернігова, які під час навчання в школі, отримали дипломи конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України

П. І. Б. Випускник якого року чи учень якого класу вчитель, тренер-науковий керівник Клас навч. рік в якому виборото диплом диплом якого ступеня на І етапі диплом якого ступеня на ІІ етапі диплом якого ступеня на ІІІ етапі предмет
Стельмах Андрій Володимирович 1998 Птуха О.В. 11 1997-1998 I II хімія
Трофимчук Сергій Андрійович 2001 вч. Тимошенко Н.М., тр. Чумаков В.А. 11 2000-2001 I II

 

хімія
Куліш Олексій Валерійович 2005 тр. Наровлянський о.І.,вч. Стригальова Н.В. 10

11

2003-2004

2004-2005

I

I

 

III

III

 

математика

математика

Мурашко Олександр Олександрович 2007 тр. Наровлянський О.І., вч. Бузакова О.М. 9

10

11

2004-2005

2005-2006

2006-2007

I

I

I

 

III

I

II

 

математика

математика

математика

Могильчак Катерина Юріївна 2005 тр. Леус Ю.В. 11 2004-2005 II

 

біологія
Наровлянський Євген Олександрович 2007 тр. Наровлянський О.І., вч. Бузакова О.М. 10

11

2005-2006

2006-2007

I

I

 

I

II

 

математика

математика

Денисюк Денис Сергійович 2009 тр. Наровлянський О.І., вч. Стригальова Н.В. 10 2007-2008 I III

 

математика
Лоєвець Андрій Володимирович 2009 тр. Наровлянський О.І., вч. Стригальова Н.В. 10

11

2007-2008

2008-2009

I

I

 

III

III

 

математика

математика

Печера Роман Сергійович 2009 тр. Наровлянський О.І., вч. Стригальова Н.В. 11 2008-2009 III математика
Надточій Роман Олександрович 2009 тр. Наровлянський О.І., вч. Продан Н.Л. 11 2008-2009 II III економіка
Зуєва Дарина Андріївна 2010 тр. Наровлянський О.І., вч. Продан Н.Л. 10 2008-2009 I економіка
Ведерников Максим Васильович 2010 тр. Наровлянський О.І., вч. Алійник Г.Л. 11 2009-2010 III математика
Перепелиця Роман Леонідович 2010 тр. Наровлянський О.І., вч. Продан Н.Л. 11 2009-2010 II I економіка
Лепявко Стефанія Сергіївна 2010 тр. Наровлянський О.І., вч. Гануссевич С.В. 11 2009-2010 III III прикладна математика
Зінзер Єгор 2012 тр. Наровлянський О.І. 10 2010-2011 III економіка
Палій Олена Андріївна 2012 тр. Наровлянський О.І. 10

11

2010-2011

2011-2012

II

I

 

II прикладна математика
Денькін Денис Геннадійович 2012 тр. Наровлянський О.І. 10

11

2010-2011

2011-2012

I

I

 

II математика
Дерев’янко Олександр уч. 8 кл. тр. Коломієць Л.П. 8 2010-2011 III екології та аграрних наук
Лещенко Владислав Вадимович 2013-2014 тр.Наровлянський О.І.

тр.Наровлянський О.І.

тр.Наровлянський О.І.

вч.Стригальова Н.В.

10

 

 

11

2012-2013

 

 

2013-2014

I
I
економіка

 

математика

Бурлака Богдан Іванович 2014 тр.Наровлянський О.І.

вч.Хроленко Н.Ф.

10 2013-2014 ІІ ІІІ математика
Мовлян Тетяна — 10 кл. 2015 вч.і  наук.кер.

Гірчак Н.Л.

10 2014-2015 ІІ економіка
Бурлака Богдан — 11 кл.. 2015 вч.і  наук.кер.

Наровлянський О.І.

11 2014-2015 І І  ІІ прикладна матем.
Заровська Анна — 10 кл. 2015 вч.і  наук.кер.

Наровлянський О.І.

10 2014-2015 ІІ ІІ прикладна матем.
Кошовець Євгеній — 10 кл. 2015 вч.і  наук.кер.

Наровлянський О.І.

10 2014-2015 ІІ І  ІІ математика
Журба Віталій — 11 кл. 2015 вч.і  наук.кер.

Наровлянський О.І.

11 2014-2015 ІІ математика, моделювання
Халеп Тарас — 10 кл. 2015 наук.кер. Ревко А.С. 10 2014-2015 ІІ  І електроніка

та приладобуд.

Миколюк Андрій — 10 кл. 2015 10 2014-2015 ІІ ІІІ експер.фізика

Випускники, які набрали максимальну кількість балів

Випускники ЗСШФМП №12 м.Чернігова, які під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання(ЗНО) набрали максимальну кількість(200) балів

п/п
П.І.Б.

Рік

випуску
Предмет
Витель, тренер
Примітка
1
Ганусевич Ірина Валеріївна 2008 Математика

 

 

Фізика

Бузаков Ю.Л., Бузакова О.М., Дяченко О.В.,Тихієнко В.П.

Золотарьова О.Г.

На тестуванні з укр..мови та літ. Набрала 199 балів(вчитель Кичко Т.І.)
2
Чередніченко Антон Юрійович 2008 Математика

Фізика

Хроленко Н.Ф.

Золотарьова О.Г.

 
3
Бодюх Андрій Анатолійович 2008 Математика Хроленко Н.Ф.  
4
Кулініченко Євген Миколайович 2008 Математика Хроленко Н.Ф.  
5
Лещинець Наталія Олександрівна 2008 Математика Хроленко Н.Ф.  
6
Цвіль Сергій Іванович 2008 Математика Хроленко Н.Ф.  
7
Корж Олександр Сергійович 2008 Фізика Золотарьова О.Г. На тестуванні з математики набрав 199 балів(вчитель Хроленко Н.Ф.)
8
Лоєвець Андрій Володимирович 2009 Математика Стригальова Н.В.  
9
Надточій Роман Олександрович 2009 Математика Стригальова Н.В.  
10
Горбатюк В’ячеслав 2009 Математика Храмець К.О.  
11
Денисюк Денис Сергійович 2009 Фізика Котляр С.В., тренер

Матвійчук С.Г.

 
12
Дуброва Євгенія Сергіївна 2009 Фізика Котляр С.В., тренер Матвійчук С.Г.  
13
Зуєва Дарина Андріївна 2010 Українська мова та література
Математика
Кисіль А.Ф.

 

Ганусевич С.В., Тихієнко В.П.

На тестуванні з англійської мови набрала 199,5 балів(вчитель Чайківська А.М)
14
Шеша Анастасія Сергіївна 2010 Математика Макєєва Г.Ю.  
15
Денькін Денис Геннадійович 2012 Математика Гопаченко В.В., Любонько А.А.  
16
Жижко Дмитро Сергійович 2013 Математика Калюжна В.М.  
17
Ткаченко Анна Валеріївна 2013 Укр.мова та література Скакун Н.М.  
18
Іллєнко Максим Олександрович 2014 Фізика Котляр С.В.  
19
Бурлака Богдан Іванович 2015 Математика Хроленко Н.Ф.  
20
Василевич Катерина Сергіївна 2015 Математика Хроленко Н.Ф.  
21
Мазун Антон Ігорович 2015 Математика Хроленко Н.Ф.  
22
Прибитько Марія Дмитрівна 2015 Математика Хроленко Н.Ф.  
23
Шевчук Ангеліна Романівна  2015 Математика Хроленко Н.Ф.  
24
Комісаров Антон Валерійович 2015 Математика Калюжна В.М.  
25
Сапега Іван Андрійович 2015 Математика Калюжна В.М.  
26
Хворостяний Анатолій Олександрович 2015 Математика Уч.алгебри Хроленко Н.Ф., уч.геометрії Горбаченко В.М.  
27
Іванов Анатолій  Ігорович 2017 Математика

Фізика

Любонько А.А.

Котляр С.В.

 
28
Кметь Олександра Олегівна 2017 Математика Хроленко Н.Ф.  

Список учнів, що стали переможцями 2013-2014

Список учнів, що стали переможцями

 1
Артеменко Дар’я (6-А)
6 місце Міський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
вчитель Волоха Г.М.
 
2
Пелих Анастасію (6-В)
2 місце Міський конкурс дитячого малюнка за творами Т.Г. Шевченка, техніка виконання — живопис
вчитель Зуєва Н.І.
31
Кузнєцова Анна (10-В) 
1 місце Міський конкурс дитячого малюнка за творами Т.Г. Шевченка, техніка виконання — графіка
вчитель Зуєва Н.І.
4
Кострикова Євгенія (5-А)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти народного  жанру
вчитель Житнікова Л.В. 

5
Хвіст Ганна (8-Б)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти народного  жанру
вчитель Житнікова Л.В.
6
Скоробагатько Анастасія (10-В)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного  жанру
вчитель Здрілько О.М.
3
Байдаленко Аліна (3-В)
3 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного  жанру
вчитель Здрілько О.М.
7
Риженко Назарій (4-Б)
 1 місце Міський огляд-конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного жанру
вчитель Здрілько О.М.
8
Мельник Максим (11-А)
3 місце Міський конкурс веб-дизайну серед учнівської молоді
вчитель Хрол Н.П.
9
Магула Станіслав (11-А)
1 місце Міський та обласний тур конкурсу есе «Я – європеєць», всеукраїнський тур — 2 місце
вчитель Ольховик В.І.,Петренко С.М.

 
Іллєнко Максим (11-А)
Дроздов Богдан(11-А) Губко Петро (11-А)   Пасячник Олена (11-А)  Сухомлин Поліна (10-А)  Барбаш Владислав (10-А)
3 місце ІV Міський дитячий інтелектуальний турнір з гри «Що? Де? Коли?»
вчитель Петренко С.М.
10
Пасячник Олена  (11-А)
Руських Єлизавета (11-А)     
1 місце Міський  та обласний етапи конкурсу «Молодь тестує якість», номінація — Непродовольчі товари,  обласний етап
вчитель Гірчак Н Л.

11
  Дроздов Богдан (11-А)                 
Магула Станіслав  (11-А)     
Ольховик Дмитро (11-А)
2 місце Міський етап конкурсу «Молодь тестує якість»,номінація — Послуги обласний етап-1 місце
вчитель Гірчак Н Л.
12
Бурлака Богдан (10-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап — диплом ІІ ступеня
ІІІ етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Математика», відділення математики — диплом ІІІ ступення
вчитель Наровлянський О.І.  Хроленко Н.Ф.
 
13
Лещенко Владислав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап — диплом І ступеня
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Математичне моделювання», відділення математики — диплом ІІІ ступення
вчитель Наровлянський О.І. Стригальова Н.В.
Заровська Анна (9-В)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Прикладна математики», відділення математики — диплом І ступення
вчитель Наровлянський О.І. Ройтберг С.В.
14
Павленко Катерина (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Мікро та макроекономіка», відділення економіки — диплом І ступення
вчитель Наровлянський О.І. Гірчак Н.Л.
9
Магула Станіслав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Астрономія та астрофізика», відділення фізики та астрономії — диплом ІІІ ступення
вчитель Богдан В.В.    Іовенко О.О.
8
Мельник Максим (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Інтернет-технології та веб-дизайн», відділення комп’ютерних наук — диплом ІІІ ступення
вчитель Городницький А.С.   Хрол Н.П. 
15
Дерев’янко Олександр (11-В)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Загальна біологія», відділення хімії та біології — диплом ІІ ступення
вчитель Агеєв В.О. Мірошник І.В.
16
Білий Владислав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем», відділення комп’ютерних наук — диплом І ступення
вчитель Розумний Д.С. Хрол Н.П.
Лянскоронський Богдан (3-В)  
Вольський Даниіл (4-А)                                 
Ященко Дмитро (4-А)                   
Гречаюк Владислав (5-А)            Журавльов Денис (5-Г)                           
Сергієнко Максим (6-А)        
Германчук Богдан  (6-А)                                            
Карпенко Володмир  (6-В)                                         
Морміль Владислав  (6-Б)                                                   Ющенко Максим (6-Б)             
 командне 1 місце Міські та обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»                                               Всеукраїнський етап — командне 3 місце
вчитель Данилов М.Г.

Гордість школи

Кандидатами наук після закінчення нашої школи та відповідного вузу стали:

  1. Нехаєвська Ірина — випускниця 1992 року-ступінь PhD(дисертація з математики, захист у Канаді);
    2. Совик Анжела — випускниця 1992 року з економіки;
    3. Молібога Володимир — випускник 1993 року з фізико-математичних наук;
    4.Кузьменко(Салафетник) Євгенія — випускниця 1994 року з педагогіки;
    5. Мехед Ольга — випускниця 1995 року з біології;
    6. Булатова Юлія — випускниця 1995 року з біології;
    7. Брикунова Марина — випускниця 1995 року з педагогіки;
    8. Котельчук Андрій — випускник 1996 року з технічних наук;
    9. Рябченко Валерій – випускник 1998 року ступінь PhD(дисертація з математики, захист у США).
    10. Грабовець Наталія — випускниця 1998 року з юриспруденції;
    11. Олексієнко Сергій — випускник 1998 року з технічних наук;
    12. Анрєєва(Коваль) Анна — випускниця 1999 року з економіки;
    13. Барилко Ліна — випускниця 1999 року із соціальної педагогіки;
    14. Оніщенко Віктор — випускник 2000 року з економіки;
    15. Мехед Дмитро — випускник — 2000 року з педагогіки;
    16.Іваньков Олександр — випускник 2001 року з фізико-математичних наук;
    17. Басанець Ольга — випускниця — 2002 року з технічних наук;
    18. Романова(Герасименко) Анна — випускниця 2001 року з економічних наук;
    19. Богдан(Кирієнко) Ірина – випускниця 2004 року з технічних наук;
    20. Степенко Сергій – випускник 2006 року з технічних наук;
    21. Шатирко Дмитро – випускник 2006 року з економічних наук;
    22. Трофімчук Катерина – випускниця 2007 року – ступінь PhD(дисертація з фізики),
    23. Денисюк Денис – випускник 2009 року – ступінь PhD(дисертація з фізики, захист у Франції).

Серед видатних спортсменів України є також випускники або учнями нашої школи, а саме:

  1. Костевич Олена – чемпіонка Олімпійських ігор в 2004 в Афінах та в 2012 в Лондоні, багаторазова чемпіонка Європи та Світу з кульової стрільби, Заслужений майстер спорту України – випускниця 2002 року.
    2. Романчук Сергій – 17 кратний чемпіон України з веслування на байдарках і каное, неодноразовий чемпіон Європи та Світу, пройшов відбір на Олімпійські ігри 2008 року, був членом збірної команди України, посівши 6-те місце на Чемпіонаті Європи та 7-ме місце на Чемпіонаті світу в 2005 році з веслування на байдарках і каное – випускник 1997 року.
    3. Скрипак Ольга – чемпіонка Європи з легкої атлетики, виграла бронзову медаль у бігу на 10 000 метрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив у Гельсінкі в 2012, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні в 2012 році, в 2016 році стала Чемпіонкою України у бігу на 10 000 метрів.
    4. Єрко Михайло – чемпіон Світу з кікбоксінгу 2013 року, на Чемпіонаті Світу в Афінах 20.05.2013-05.06.2013 року виборов одну золоту та дві срібні медалі, на чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив з 7 по 11 травня 2014 року в Греції на острові Санторина виборов дві золоті медалі в розділі «Лайт» (вагова категорія до 55 кг) та в розділі «Фул» (вагова категорія до 60 кг), на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив з 29 квітня по 03 травня 2015 року в Португалії в місті Портімао виборов чотири золоті медалі (вагова категорія до 60 кг), ставши семикратним Чемпіоном Світу з кікбоксингу – випускник 2015 року, на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив в травні 2016 року в Німеччині в місті Дортмунд виборов три золоті медалі та одну срібну медаль(вагова категорія до 60 кг), ставши десятикратним Чемпіоном Світу з кікбоксингу – випускник 2015 року. В листопаді 2017 року в Німеччині виборов пояс чемпіона Європи (ISKA -це напівпрофесійна версія відомого чемпіонату К-1).
                 Випускник 1997 року Гунько Дмитро має звання Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, нагороджений орденом Данили Галицького, медаллю Кабінету міністрів.
1 2 3