ЩО ТАКЕ ГЕНДЕР

Гендер – це соціокультурна категорія та колективне розуміння, що йдеться про стать людини не в сексуальному, а у суспільному виявленні. Біологічні розбіжності обох статей стають лише компонентами під­ходу до соціальної та культурної диференціації.

» Read more

Брейн-ринг «Розумники та розумниці» для учнів 5-х класів.

В рамках тижня «Психології та соціальної педагогіки» 08.11.12 проведено брейн-ринг «Розумники та розумниці» для учнів 5-х класів. Для участі в конкурсах створено 4 команди, що мали цікаві назви та власний девіз. Метою заходу була пропаганда здорового способу життя та сприяння адаптації учнів 5-х класів до шкільного життя. До журі конкурсу запрошенні представники шкільного парламенту. Підтримку командам надавали однокласники, батьки, класні керівники та перші вчителі. За активну участь кожна команда отримала грамоту та безліч позитивних емоцій.

 

Проблема подолання насильства в учнівському середовищі.

Соціально-психологічна служба ЗСШФМП №12 (Чистенко І. Г., Сахнюк Г. В., Сенько К. Г.) переймається проблемою подолання насильства в учнівському середовищі.
01.11.2012 на базі школи спільно з науково-методичним центром управління освіти Чернігівської міської ради відбувся міський семінар психологів з теми «Організація роботи з попередження насильства в сім’ї та учнівському середовищі: досвід співпраці педколективу та психологічної служби» Програма семінару.
Змістовні практичні та наукові виступи переконливо довели необхідність співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу, важливість залучення фахівців.
Семінар привернув увагу міських та обласних мас-медіа.
http://www.newch.tv/profilea.php?itemid=16137&datacur=01&datacur1=11&datacur2=2012&category=1
http://chernigiv-nmc.org.ua/61-1-listopada-projshov-seminar-dlya-praktichnix.html

P1150056_ P1150089_ P1150108_

Список учнів, що стали переможцями 2013-2014

Список учнів, що стали переможцями

 1
Артеменко Дар’я (6-А)
6 місце Міський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
вчитель Волоха Г.М.
 
2
Пелих Анастасію (6-В)
2 місце Міський конкурс дитячого малюнка за творами Т.Г. Шевченка, техніка виконання — живопис
вчитель Зуєва Н.І.
31
Кузнєцова Анна (10-В) 
1 місце Міський конкурс дитячого малюнка за творами Т.Г. Шевченка, техніка виконання — графіка
вчитель Зуєва Н.І.
4
Кострикова Євгенія (5-А)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти народного  жанру
вчитель Житнікова Л.В. 

5
Хвіст Ганна (8-Б)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти народного  жанру
вчитель Житнікова Л.В.
6
Скоробагатько Анастасія (10-В)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного  жанру
вчитель Здрілько О.М.
3
Байдаленко Аліна (3-В)
3 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного  жанру
вчитель Здрілько О.М.
7
Риженко Назарій (4-Б)
 1 місце Міський огляд-конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного жанру
вчитель Здрілько О.М.
8
Мельник Максим (11-А)
3 місце Міський конкурс веб-дизайну серед учнівської молоді
вчитель Хрол Н.П.
9
Магула Станіслав (11-А)
1 місце Міський та обласний тур конкурсу есе «Я – європеєць», всеукраїнський тур — 2 місце
вчитель Ольховик В.І.,Петренко С.М.

 
Іллєнко Максим (11-А)
Дроздов Богдан(11-А) Губко Петро (11-А)   Пасячник Олена (11-А)  Сухомлин Поліна (10-А)  Барбаш Владислав (10-А)
3 місце ІV Міський дитячий інтелектуальний турнір з гри «Що? Де? Коли?»
вчитель Петренко С.М.
10
Пасячник Олена  (11-А)
Руських Єлизавета (11-А)     
1 місце Міський  та обласний етапи конкурсу «Молодь тестує якість», номінація — Непродовольчі товари,  обласний етап
вчитель Гірчак Н Л.

11
  Дроздов Богдан (11-А)                 
Магула Станіслав  (11-А)     
Ольховик Дмитро (11-А)
2 місце Міський етап конкурсу «Молодь тестує якість»,номінація — Послуги обласний етап-1 місце
вчитель Гірчак Н Л.
12
Бурлака Богдан (10-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап — диплом ІІ ступеня
ІІІ етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Математика», відділення математики — диплом ІІІ ступення
вчитель Наровлянський О.І.  Хроленко Н.Ф.
 
13
Лещенко Владислав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап — диплом І ступеня
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Математичне моделювання», відділення математики — диплом ІІІ ступення
вчитель Наровлянський О.І. Стригальова Н.В.
Заровська Анна (9-В)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Прикладна математики», відділення математики — диплом І ступення
вчитель Наровлянський О.І. Ройтберг С.В.
14
Павленко Катерина (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Мікро та макроекономіка», відділення економіки — диплом І ступення
вчитель Наровлянський О.І. Гірчак Н.Л.
9
Магула Станіслав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Астрономія та астрофізика», відділення фізики та астрономії — диплом ІІІ ступення
вчитель Богдан В.В.    Іовенко О.О.
8
Мельник Максим (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Інтернет-технології та веб-дизайн», відділення комп’ютерних наук — диплом ІІІ ступення
вчитель Городницький А.С.   Хрол Н.П. 
15
Дерев’янко Олександр (11-В)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Загальна біологія», відділення хімії та біології — диплом ІІ ступення
вчитель Агеєв В.О. Мірошник І.В.
16
Білий Владислав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем», відділення комп’ютерних наук — диплом І ступення
вчитель Розумний Д.С. Хрол Н.П.
Лянскоронський Богдан (3-В)  
Вольський Даниіл (4-А)                                 
Ященко Дмитро (4-А)                   
Гречаюк Владислав (5-А)            Журавльов Денис (5-Г)                           
Сергієнко Максим (6-А)        
Германчук Богдан  (6-А)                                            
Карпенко Володмир  (6-В)                                         
Морміль Владислав  (6-Б)                                                   Ющенко Максим (6-Б)             
 командне 1 місце Міські та обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»                                               Всеукраїнський етап — командне 3 місце
вчитель Данилов М.Г.

Гордість школи

Кандидатами наук після закінчення нашої школи та відповідного вузу стали:

  1. Нехаєвська Ірина — випускниця 1992 року-ступінь PhD(дисертація з математики, захист у Канаді);
    2. Совик Анжела — випускниця 1992 року з економіки;
    3. Молібога Володимир — випускник 1993 року з фізико-математичних наук;
    4.Кузьменко(Салафетник) Євгенія — випускниця 1994 року з педагогіки;
    5. Мехед Ольга — випускниця 1995 року з біології;
    6. Булатова Юлія — випускниця 1995 року з біології;
    7. Брикунова Марина — випускниця 1995 року з педагогіки;
    8. Котельчук Андрій — випускник 1996 року з технічних наук;
    9. Рябченко Валерій – випускник 1998 року ступінь PhD(дисертація з математики, захист у США).
    10. Грабовець Наталія — випускниця 1998 року з юриспруденції;
    11. Олексієнко Сергій — випускник 1998 року з технічних наук;
    12. Анрєєва(Коваль) Анна — випускниця 1999 року з економіки;
    13. Барилко Ліна — випускниця 1999 року із соціальної педагогіки;
    14. Оніщенко Віктор — випускник 2000 року з економіки;
    15. Мехед Дмитро — випускник — 2000 року з педагогіки;
    16.Іваньков Олександр — випускник 2001 року з фізико-математичних наук;
    17. Басанець Ольга — випускниця — 2002 року з технічних наук;
    18. Романова(Герасименко) Анна — випускниця 2001 року з економічних наук;
    19. Богдан(Кирієнко) Ірина – випускниця 2004 року з технічних наук;
    20. Степенко Сергій – випускник 2006 року з технічних наук;
    21. Шатирко Дмитро – випускник 2006 року з економічних наук;
    22. Трофімчук Катерина – випускниця 2007 року – ступінь PhD(дисертація з фізики),
    23. Денисюк Денис – випускник 2009 року – ступінь PhD(дисертація з фізики, захист у Франції).

Серед видатних спортсменів України є також випускники або учнями нашої школи, а саме:

  1. Костевич Олена – чемпіонка Олімпійських ігор в 2004 в Афінах та в 2012 в Лондоні, багаторазова чемпіонка Європи та Світу з кульової стрільби, Заслужений майстер спорту України – випускниця 2002 року.
    2. Романчук Сергій – 17 кратний чемпіон України з веслування на байдарках і каное, неодноразовий чемпіон Європи та Світу, пройшов відбір на Олімпійські ігри 2008 року, був членом збірної команди України, посівши 6-те місце на Чемпіонаті Європи та 7-ме місце на Чемпіонаті світу в 2005 році з веслування на байдарках і каное – випускник 1997 року.
    3. Скрипак Ольга – чемпіонка Європи з легкої атлетики, виграла бронзову медаль у бігу на 10 000 метрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив у Гельсінкі в 2012, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні в 2012 році, в 2016 році стала Чемпіонкою України у бігу на 10 000 метрів.
    4. Єрко Михайло – чемпіон Світу з кікбоксінгу 2013 року, на Чемпіонаті Світу в Афінах 20.05.2013-05.06.2013 року виборов одну золоту та дві срібні медалі, на чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив з 7 по 11 травня 2014 року в Греції на острові Санторина виборов дві золоті медалі в розділі «Лайт» (вагова категорія до 55 кг) та в розділі «Фул» (вагова категорія до 60 кг), на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив з 29 квітня по 03 травня 2015 року в Португалії в місті Портімао виборов чотири золоті медалі (вагова категорія до 60 кг), ставши семикратним Чемпіоном Світу з кікбоксингу – випускник 2015 року, на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив в травні 2016 року в Німеччині в місті Дортмунд виборов три золоті медалі та одну срібну медаль(вагова категорія до 60 кг), ставши десятикратним Чемпіоном Світу з кікбоксингу – випускник 2015 року. В листопаді 2017 року в Німеччині виборов пояс чемпіона Європи (ISKA -це напівпрофесійна версія відомого чемпіонату К-1).
                 Випускник 1997 року Гунько Дмитро має звання Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, нагороджений орденом Данили Галицького, медаллю Кабінету міністрів.

Історія школи №12 м.Чернігова

ІСТОРІЯ ШКОЛИ   

         Школа побудована у 1986 році будівельно-монтажним поїздом №716 тресту «Белтрансбуд» на знак дружби між українським і білоруським народами.

1 2 3 4 5
 

 

Перший директор школи, Стельмах Володимир Андрійович, обіймав цю посаду 14 років.

Вже в перші роки роботи школи були створені сильний педагогічний колектив та краща в місті серед шкіл навчально-матеріальна база.

В кінці 80-х і на початку 90-х років минулого століття в школі щорічно навчалось від 2 до 2,4 тис. учнів, працювало біля 150 вчителів та вихователів.

6

Однією з перших у місті у 1989 році школа розпочала поступовий перехід на українську мову навчання. В 1998-1999 навчальному році навчальний заклад повністю став україномовним.

7

         Вже на початку 90-х років школа була відома, як одна з кращих шкіл міста та області за рівнем викладання та якістю знань учнів з математики та фізики.

За високі досягнення у викладанні точних наук дирекцією Міжнародної Соросівської програми школі, в числі дев’яти кращих шкіл України, у 1997 році був виділений грант 9 тис. доларів на зміцнення навчально-матеріальної бази. Гранти по 2 тис. доларів одержали сім вчителів точних наук.

Вчитель математики Гопаченко В. В. у 1992 році на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» на державному рівні став Лауреатом, увійшовши до п’ятірки кращих учителів України.

З початку 1998-1999 навчального року школа була реорганізована у спеціалізовану школу фізико-математичного профілю.

8

З цього часу учні навчального закладу посіли найбільше призових місць серед шкіл міста та області на міських, обласних та на державному рівні олімпіадах з математики та фізики.

За час проведення незалежного державного тестування випускників шкіл, починаючи з 2007 року, школа щорічно входить до двадцятки кращих шкіл України за результатами тестування з математики та фізики.

Регіональною експертною радою у 2004 році школа атестована з відзнакою.

Практично всі випускники вступають до вищих навчальних закладів на безкоштовну форму навчання.

З 1 вересня 2000 року школою успішно керує її директор Гопаченко Василь Васильович. Як директор школи він став переможцем програми, що проводилась Американськими освітніми радами і одержав грант для стажування у США, яке успішно пройшов.

Досягнуті успіхи школи та її учнів – наслідок високопрофесійної творчої праці педагогічного колективу, педагогічним кредом якого було і залишається: «Школа має бути побудована не на зовнішньому ефекті модних новацій, а зорієнтована на високий рівень вимог, фундаментальні знання з основ наук»(За редакцією першого директора школи Стельмаха В. А.)

Учитель року

АНКЕТА

учасника міського етапу

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

volert

1. Прізвище, ім’я, по батькові: Волерт Володимир Леонідович.

2. Дата і місце народження: 31 серпня 1982 року, Україна, м. Чернігів.

3. Який навчальний заклад закінчили, у якому році, спеціальність згідно з дипломом: Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, в 2004 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання і фізика.»

4. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу): Загальноосвітня середня школа фізико-математичного профілю №12, м.Чернігів, вул. Доценка, 22, тел..:(04622)3-00-12.

5. Стаж роботи: загальний 10 років, педагогічний 10 років.

6. Кваліфікаційна категорія: перша категорія.

7. Класи в яких викладає: 5-11.

8. Мова викладання: українська.

9. Проблема (тема), над якою працює: «Активізація пізнавальної діяльності на уроках трудового навчання».

 Гурткова робота

 Олімпіада 2013

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Робота в столярній майстерні

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 Робота в слюсарній майстерні

-0010 -0011 -0012

1 36 37 38